Sami Tesisat | Profesyonel Su Tesisat Çözümleri 7/24

7/24 Su Tesisatçısı

0535 048 78 75

Sami Tesisat

Tesisat Sorunlarına Kırmadan Çözümler

Su Tesisatı, Su Kaçağı Tespiti, Gider Tıkanıklığı Açma ve Tüm Su Tesisatı İşleriniz için 7/24 Hizmetinizdedir..

Sami TesisatSami Tesisat olarak; sıhhi tesisatın her alanında İstanbul’da hizmet vermekteyiz. Sektörde geçirdiğimiz uzun yılların tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde bir çok başarılı işe imza atmış olmanın gururunu yaşamaktayız. Sıhhi tesisatı en yeni teknoloji ürünlerle sunarken güven ve kalitenin yanı sıra güler yüzlü ekibimizle hizmet vermeye devam etmekteyiz. Su kaçağı tespiti, sıcak su tesisatı, termal kamera ile su kaçağı tespiti, cihazla gaz kaçağı tespiti, makineyle kanal açma ve temizleme, makinayla kombi ve petek temizliği gibi bir çok alanda makine ve robotlar ile zamanın gerektirdiği makine ve teçhizatı kullanmaktayız.

İstanbul 7/24

0535 048 78 75

Alınan bir işin zamanında bitirilmesinin yanı sıra sağlamlık ve kalite anlayışını prensip edinmiş bir firma olup %100 memnuniyet esasıyla hizmet vermekteyiz.

Yatığımız her işin sonunda takdir toplamayı prensip haline getirerek bu takdire layık olmak adına her sorununda siz değerli müşterilerimizin yanında yaptığımız işin ise her daim arkasındayız.

Sami Tesisat olarak temel hedefimiz, kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile halka sunmak oldu. 10 yıllık tecrübe ile çıktığımız bu yolda, şu anda kaçak tespit işlemlerinden, tıkanıklık açma gibi profesyonel işlemler de artık Sami Tesisat ’da. Hayatın her alanında olduğu gibi tesisat ve doğalgaz işinde de teknolojiye ayak uyduran veya uydurabilen nadir firmalardan biri olan Sami Tesisat, İstanbul’da faaliyetlerine devam ediyor.

Milestones

Bugüne Kadar Neler Yaptık?

BİZ BU İŞİ NASIL YAPACAĞIMIZI GERÇEKTEN BİLİYORUZ VE YILLARDIR YAPIYORUZ. Su Tesisatı ve Tüm Tesisat İşleriniz için 7/24 Hizmetinizdeyiz. Kırmadan Etrafı Kirletmeden Gider Açma. Kameralı Tıkanıklık Açma.

Yıllık Tecrübe
0 +
Uzman Teknisyen
0 +
Tamamlanan Proje
0 +
Memnun Müşteri
5 +
WhatsApp RA(CTA) Hemen ARA